Wycieraczki metalowe

Wycieraczki metalowe

Wycieraczki metalowe znajdują swoje zastosowanie w pierwszej strefie czyszczącej. Wycieraczka metalowa zbiera oraz magazynuje zabrudzenia takie jak błoto, śnieg lub piasek.

Kratownica jest wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych oraz na najeżdżanie przez wózki sklepowe dzięki czemu nadaję się do wejść do sklepów wielkopowierzchniowych, galerii handlowych czy jako pierwsza wycieraczka przed wejściem do klatki schodowej.

Dzięki wielu wariantom wysokości ramy oraz pojemnika na zabrudzenia bardzo łatwo można dopasować wycieraczkę z wkładem metalowym do własnych potrzeb.


Wycieraczki metalowe

Wycieraczki z ramą o wysokości 70 mm oraz 85 mm z korytkiem oraz odwodnieniem nadają się do przejść o dużym natężeniu ruchu ze względu na pojemność tych osadników. Znacznie więcej zmieści się w nich brudu, błota oraz śniegu niż w wycieraczce o ramie niskiej. Dzięki wycieraczce z 85 mm korytkiem oraz odwodnieniem woda bez problemu zostaje odprowadzona do podłoża dzięki czemu nie zalega we wnętrzu wycieraczki. Ponadto montaż wycieraczek z ramą o wysokości 85 mm jest szczególnie łatwa w nawierzchni wykonanej z kostki betonowej.

Istnieje możliwość ułożenia kilku wycieraczek obok siebie w celu stworzenia jednej dużej wycieraczki. To rozwiązanie jest estetyczne i zapewnia porównywalną skuteczność jak wycieraczki wykonane z jednego elementu.

Zalety wycieraczek metalowych

  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz obciążenia
  • możliwość łączenia zestawów
  • możliwość zamontowania osadnika z odwodnieniem
  • odporna na korozję
  • antypoślizgowa
  • znakomicie wyłapują wszelkiego rodzaju brud i zanieczyszczenia
  • łatwe czyszczenie za pomocą sprężonego powietrza lub myjki wysokociśnieniowej
  • większość wycieraczek stalowych dostarczana jest z ramą niską lub wysoką

Montaż

Wycieraczkę metalową montujemy we wcześniej przygotowanym wpuście w przypadku oferowanych przez nas zestawów wycieraczek z rama. Wystarczy tylko osadzić ją w podłożu. W przypadku wycieraczek 70 oraz 85 mm wysokości wystarczy wyciągnąć kostkę brukową i w jej miejsce umieścić wycieraczkę.

Konserwacja

Oferowane przez nas wycieraczki są bardzo łatwe w konserwacji. Wystarczy wyciągnąć wycieraczkę z ramy i wymieść lub usunąć myjką ciśnieniową zabrudzenia. Nie powinno to zająć więcej niż 60 sekund.

Dostępne wymiary

Istnieje możliwość wykonania wycieraczki na dowolny wymiar w celu uzyskania informacji na temat czasu oczekiwania oraz cen za m2. Jeżeli potrzebujesz wycieraczki w większej ilości zadzwoń lub napisz a otrzymasz indywidualną ofertę. Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji wybierz jeden z typowych rozmiarów.